بستن
  • Clash of Clans (11)
    دانلود کلش اف کلنز

درباره ما

خاصروید یک سایت دانلود برنامه و بازی اندروید میباشد.

ما، تیم خاصروید، یک گروه از علاقه مندان به دنیای اندروید هستیم که با هدف ارائه بهترین تجربه ممکن به کاربران اندرویدی، این سایت را راه اندازی کرده ایم. ما معتقدیم که هر کاربر اندرویدی باید بتواند به راحتی و بدون دردسر، برنامه ها و بازی های مورد علاقه خود را دانلود کند. به همین دلیل، ما در خاصروید تلاش می کنیم تا مجموعه ای کامل و به روز از برنامه ها و بازی های اندرویدی را در اختیار کاربران قرار دهیم.

ما همچنین معتقدیم که کاربران باید بتوانند با خیال راحت از برنامه ها و بازی های اندرویدی استفاده کنند. به همین دلیل، تمام برنامه ها و بازی های موجود در خاصروید را قبل از انتشار، به دقت بررسی می کنیم تا از سالم و ایمن بودن آنها مطمئن شویم.

ما در خاصروید متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن به کاربران هستیم. ما همواره در حال تلاش برای بهبود سایت و ارائه خدماتی بهتر به کاربران هستیم.

مجموعه برنامه ها و بازی های اندرویدی

ما در خاصروید مجموعه ای کامل و به روز از برنامه ها و بازی های اندرویدی را در اختیار کاربران قرار می دهیم. این مجموعه شامل انواع برنامه ها و بازی ها از جمله برنامه های کاربردی، بازی های سرگرم کننده، بازی های آموزشی و غیره می شود.

ما تلاش می کنیم تا مجموعه برنامه ها و بازی های خاصروید را به طور مداوم به روز نگه داریم تا کاربران همیشه بتوانند جدیدترین برنامه ها و بازی ها را در دسترس داشته باشند.

امنیت برنامه ها و بازی های اندرویدی

ما در خاصروید معتقدیم که امنیت کاربران مهم ترین چیز است. به همین دلیل، تمام برنامه ها و بازی های موجود در خاصروید را قبل از انتشار، به دقت بررسی می کنیم تا از سالم و ایمن بودن آنها مطمئن شویم.

ما برای بررسی امنیت برنامه ها و بازی های اندرویدی از روش های مختلفی استفاده می کنیم. این روش ها شامل اسکن فایل های برنامه و بازی برای وجود ویروس ها و کدهای مخرب، بررسی نظرات کاربران و غیره می شود.

خدمات ما

ما در خاصروید خدمات مختلفی را به کاربران ارائه می دهیم. این خدمات شامل موارد زیر می شود:

  • دانلود آسان برنامه ها و بازی ها
  • بررسی دقیق برنامه ها و بازی ها
  • ضمانت سالم و ایمن بودن برنامه ها و بازی ها
  • ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران

ما همواره در حال تلاش برای بهبود خدمات خود هستیم تا بتوانیم بهترین تجربه ممکن را به کاربران ارائه دهیم.

تماس با ما

اگر سوال یا نظری دارید، می توانید از طریق فرم تماس با ما یا شبکه های اجتماعی خاصروید با ما در ارتباط باشید.

ما همیشه مشتاق شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

ایمیل : khasroid@gmail.com

تماس جهت تبلیغات : ۰۹۱۴۸۱۴۹۷۰۷ احمدی

    آیا می خواهید در مورد آخرین به روز رسانی ها اعلان دریافت کنید؟ خیر بله