بستن
 • Clash of Clans (11)
  دانلود کلش اف کلنز

دانلود بازی ملکه بساز Build A Queen ۲.۳ ساخت زیباترین ملکه

بازی ملکه بساز برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود Build A Queen بازی اعتیاد آور برای اندروید از خاص روید

بازی ملکه بساز Build A Queen یک بازی پازلی است که توسط استودیو Good Mood Games توسعه یافته و توسط Good Mood Games منتشر شده است. این بازی در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شد.

در این بازی، شما باید یک ملکه را از قطعات پازل بسازید. قطعات پازل به شکل‌های مختلف هستند و شما باید آنها را به گونه‌ای کنار هم قرار دهید که شکل یک ملکه را تشکیل دهند.

Build A Queen (21)

بازی Build A Queen دارای ویژگی‌های متنوعی است که می‌تواند تجربه‌ای جذاب را برای بازیکنان فراهم کند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گرافیک و صداگذاری خوب: بازی Build A Queen دارای گرافیک و صداگذاری خوبی است که می‌تواند حس واقعی ساختن یک ملکه را به بازیکنان منتقل کند.
 • مجموعه‌ای متنوع از قطعات پازل: در این بازی، بازیکنان می‌توانند از بین قطعات پازل مختلف، قطعات مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
 • سطوح مختلف دشواری: بازی Build A Queen دارای سطوح مختلف دشواری است که بازیکنان با توجه به سطح مهارت خود می‌توانند بازی کنند.
 • امکان اشتراک‌گذاری آثار: بازیکنان می‌توانند آثار خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

نکات مثبت بازی

 • گرافیک و صداگذاری خوب
 • مجموعه‌ای متنوع از قطعات پازل
 • سطوح مختلف دشواری
 • امکان اشتراک‌گذاری آثار

نکات منفی بازی

 • گیم پلی بازی کمی تکراری است
 • بازی دارای برخی از باگ‌ها است

Build A Queen (1)

جمع بندی

بازی Build A Queen یک بازی پازلی خوب است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به این سبک بازی جذاب باشد. این بازی دارای گرافیک و صداگذاری خوب، مجموعه‌ای متنوع از قطعات پازل، سطوح مختلف دشواری و امکان اشتراک‌گذاری آثار است که می‌تواند تجربه‌ای جذاب را برای بازیکنان فراهم کند. با این حال، گیم پلی بازی کمی تکراری است و بازی دارای برخی از باگ‌ها است.

بررسی بازی Build A Queen

بازی Build A Queen یک بازی پازلی است که در آن شما باید یک ملکه را از قطعات پازل بسازید. قطعات پازل به شکل‌های مختلف هستند و شما باید آنها را به گونه‌ای کنار هم قرار دهید که شکل یک ملکه را تشکیل دهند.

بازی دارای گرافیک و صداگذاری خوبی است. قطعات پازل و محیط بازی به خوبی طراحی شده‌اند و صداگذاری بازی نیز با کیفیت است.

بازی دارای مجموعه‌ای متنوع از قطعات پازل است. بازیکنان می‌توانند از بین قطعات پازل مختلف، قطعات مورد علاقه خود را انتخاب کنند. هر یک از قطعات پازل دارای ظاهر و ویژگی‌های خاص خود هستند که می‌تواند در ساخت ملکه موثر باشد.

بازی دارای سطوح مختلف دشواری است. بازیکنان با توجه به سطح مهارت خود می‌توانند بازی کنند. سطوح دشوارتر دارای قطعات پازل بیشتری هستند و ساخت ملکه در آنها دشوارتر است.

بازی دارای امکان اشتراک‌گذاری آثار است. بازیکنان می‌توانند آثار خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. این امکان باعث می‌شود که بازیکنان با آثار یکدیگر آشنا شوند و از آنها الهام بگیرند.

گیم پلی Build A Queen بازی کمی تکراری است. در اکثر بازی‌ها، بازیکنان باید قطعات پازل را به گونه‌ای کنار هم قرار دهند که شکل یک ملکه را تشکیل دهند.

بازی Build A Queen همچنین دارای برخی از باگ‌ها است. به عنوان مثال، گاهی اوقات قطعات پازل به درستی در کنار هم قرار نمی‌گیرند یا بازی کرش می‌کند.

Build A Queen (11)

در مجموع، بازی Build A Queen یک بازی پازلی خوب است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به این سبک بازی جذاب باشد. این بازی دارای گرافیک و صداگذاری خوب، مجموعه‌ای متنوع از قطعات پازل، سطوح مختلف دشواری و امکان اشتراک‌گذاری آثار است که می‌تواند تجربه‌ای جذاب را برای بازیکنان فراهم کند. با این حال، گیم پلی بازی کمی تکراری است و بازی دارای برخی از باگ‌ها است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
Build A Queen screenshot 0Build A Queen screenshot 1Build A Queen screenshot 2Build A Queen screenshot 3Build A Queen screenshot 4Build A Queen screenshot 5Build A Queen screenshot 6

لینک های دانلود

نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی Everyone
633 بازدید
۰ نظر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید در مورد آخرین به روز رسانی ها اعلان دریافت کنید؟ خیر بله