بستن
 • Clash of Clans (11)
  دانلود کلش اف کلنز

دانلود زد آرشیور اندروید ZArchiver Donate 1.0.9 برنامه مدیر فایل قدرتمند

دانلود برنامه زد آرشیو برای اندروید با لینک مستقیم از خاص روید

ZArchiver Donate یک برنامه مدیر فایل رایگان و منبع باز برای دستگاه‌های اندروید است. این برنامه از انواع فایل‌های فشرده پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های خود را ایجاد، استخراج، فشرده‌سازی و مدیریت کنید.

توسعه‌دهنده برنامه استودیوی ZDevs است. یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار است که چندین برنامه کاربردی برای دستگاه‌های اندروید توسعه داده است. برنامه ZArchiver Donate یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های مدیر فایل برای دستگاه‌های اندروید است.

استودیوی ZDevs یک توسعه‌دهنده فعال است و به‌طور مرتب برنامه ZArchiver را به‌روزرسانی می‌کند. آخرین نسخه از این برنامه در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۲۴ منتشر شد.

ZArchiver

ویژگی‌های ZArchiver Donate

 • پشتیبانی از انواع فایل‌های فشرده:  از انواع فایل‌های فشرده مانند ZIP، RAR، ۷Z، TAR، GZIP، BZIP2، XZ، LZMA، LZ4 و ZST پشتیبانی می‌کند.
 • ایجاد فایل‌های فشرده:  به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های خود را با استفاده از انواع فرمت‌های فشرده‌سازی ایجاد کنید.
 • استخراج فایل‌های فشرده:  به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های فشرده را به صورت انتخابی یا تمام فایل‌ها را یکجا استخراج کنید.
 • فشرده‌سازی فایل‌ها:  به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های خود را با استفاده از انواع فرمت‌های فشرده‌سازی فشرده‌سازی کنید.
 • مدیریت فایل‌ها:  به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های خود را در پوشه‌ها سازماندهی کنید، نام فایل‌ها را تغییر دهید، فایل‌ها را کپی، جابه‌جا یا حذف کنید.
 • پشتیبانی از رمزنگاری:  از رمزنگاری AES-256 برای محافظت از فایل‌های فشرده پشتیبانی می‌کند.

مزایای ZArchiver Donate

 • رایگان و منبع باز: یک برنامه رایگان و منبع باز است که می‌توانید آن را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دانلود و استفاده کنید.
 • پشتیبانی از انواع فایل‌های فشرده: از انواع فایل‌های فشرده پشتیبانی می‌کند که این امر آن را به یک برنامه مدیر فایل همه‌کاره تبدیل می‌کند.
 • رابط کاربری ساده و آسان‌فهم: دارای یک رابط کاربری ساده و آسان‌فهم است که استفاده از آن را برای کاربران مبتدی نیز آسان می‌کند.

نتیجه‌گیری

 یک برنامه مدیر فایل قدرتمند و همه‌کاره است که می‌تواند نیازهای اکثر کاربران را برآورده کند. این برنامه از انواع فایل‌های فشرده پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا فایل‌های خود را ایجاد، استخراج، فشرده‌سازی و مدیریت کنید. ZArchiver Donate رایگان و منبع باز است و دارای یک رابط کاربری ساده و آسان‌فهم است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ZArchiver screenshot 0ZArchiver screenshot 1ZArchiver screenshot 2ZArchiver screenshot 3ZArchiver screenshot 4ZArchiver screenshot 5ZArchiver screenshot 6ZArchiver screenshot 7

لینک های دانلود

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید در مورد آخرین به روز رسانی ها اعلان دریافت کنید؟ خیر بله